Першокурсники всіх трьох груп  ретельно готувалися до довгоочікуваного заходу, адже презентація перших курсів є важливою подією в житті кожного студента. Це чудова нагода показати себе з найліпшої сторони перед однокурсниками, студентами старших курсів та викладачами.

Презентація перших курсів є давньою традицією факультету іноземної філології РДГУ. Мета цього заходу – об’єднати і подружити першокурсників, дати їм можливість представити себе всьому університету та сприяти розвитку командного духу. Це фінальний етап посвяти в студенти. Під час концерту першокурсники охоче виявляли свої таланти: танцювали, співали, демонстрували комедійні мініатюри.

Тож вітаємо першокурсників з хорошим "стартом" та бажаємо натхнення, успіхів у навчанні та всього найкращого! Дякуємо, що обрали нас!