16-го вересня 2019 о 12:45 в актовій залі РДГУ (вул. Пластова 31) буде проведена настановча конференція для студентів IІ курсу факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету. Для них розпочнеться новий етап в опануванні вчительської професії: вони вперше підуть на навчальну педагогічну практику. Ця практика являється невід’ємною складовою професійної підготовки студентів відповідно до типової програми спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька, французька)), розробленої МОН України та Британської Ради в Україні в рамках проекту «Шкільний учитель нового покоління» та угодою про кооперацію між РДГУ та Goethe-Institut в Україні.  Метою даного проекту є створення та впровадження нової програми підготовки вчителів англійської мови у вищих навчальних педагогічних закладах України.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. БР працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах.