В Рівненському державному гуманітарному університеті 11 травня 2019 року відбувся семінар з охорони праці, на якому розглядались питання:

1. Безпечне та здорове майбутнє праці.
  2. Зміни до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.
  3. Профілактика невиробничого травматизму.

В семінарі прийняли участь представники Рівненського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області: Рибчак С.В.- зав. сектором профілактики; Гапончук О.А.- страховий експерт; Чуліпа О.Д.- страховий експерт; керівники структурних підрозділів університету; представники профкому.

Семінар підготували і провели проректор з НП,СЕ,Ф та ГД Гавриш В.С.; провідний інженер з охорони праці Занога В.М.