В Рівненському державному гуманітарному університеті,  напередодні  Дня примирення та визволення і Дня пам’яті полеглих у  другій світовій війні, відбулось вшанування усіх хто  боровся, визволяв і був  причетний до  тих тяжких  трагічних  років нашої історії.

Пам’ятаймо  і борімося, щоб ніколи  ворожі  чоботи не топтали  РІДНУ  УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ! Сьогодні, як ніколи  слово «МИР» дороге і надзвичайно важливе для  кожного  українця.

До акції  долучились студенти і професори Інституту мистецтв, викладачі та студенти кафедри театральної режисури.

Акцію вшанування відкрив ректор РДГУ професор Р.М. Постоловський, зі словами подяки  до українського воїнства звернувся голова профспілкової організації університету А.І. Шидловський.

Професійно і духовно провели захід викладач  кафедри театральної режисури Т.Г. Сокіл та студенти першого курсу, під її творчим кураторством. Учасники концерту: Джаз-оркестр під керуванням доцента О.Д. Гайдабури, фольклорний гурт під орудою доцента Р.В. Цапун, солісти: лауреат міжнародного  конкурсу, магістрант М. Піддубник; лауреат всеукраїнських конкурсів, магістрант П. Мищук;  студенти-солісти  І. Бялковська, М. Семотюк, К. Прит  -  створили  неповторну атмосферу.

Режисер заходу – народний артист України, професор С.Ф. Мельничук

Світлини заходу: