Дванадцятий конкурс  найчарівнішої, найталановитішої та найерудованішої Королеви РДГУ 2019 відбувся 9 квітня у МБК. За корону Королеви вели боротьбу красуні та розумниці з багатьох факультетів вишу.
Це грандіозне культурно-мистецьке й естетичне свято організувала і підготувала Студентська рада РДГУ в партнерстві та за спонсорської підтримки : Міського будинку культури, кінопалацу «Україна», мережі закладів «Мацурі», дизайнера весільних суконь Анни Челишкіної , e.g.o. club Rivne, психолога Юлії Конопліцької, Пейнтбольного клубу «Отаман», компанії ART Models, ГО «Батьківщина Молода», караоке холу Mozart, фотографа Михайла Карповича, їдальні-бістро «Student’ська хата», студії краси «Safari», танцювальної студії «Red Rose”, барбершопу «Privet Postryzhys” , магазину Квітів «Ideal Flora»  та адміністрації Рівненського державного гуманітарного університету.
Творцями гарного настрою цього святкового вечора стали гурти «Флеш», «Едельвейс», солісти Катерина Качановська та  Павло Міщук.
Ведучі конкурсу - актор Рівненського академічного музично-драматичного театру Юрій Ширко та голова студентської ради РДГУ - Софія Сітовська, головний хореограф проекту – Вікторія Давидюк, постановник дефіле - Альбіна Тобольська.
За звання «Королева РДГУ 2019» боролися:
1)Бондар Яна ,студентка 5 курсу, факультету математики та інформатики;
2)Онищук Стефанія,студентка 2 курсу, історико-соціологічного факультету;
3)Ковалевич Аліна, студентка 4 курсу, психолого-природничого факультету;
4)Косюк Катерина , студентка 5 курсу художньо-педагогічного факультету;
5)Поліщук Олена, студентка 2 курсу , історико-соціологічного факультету;
6)Заіка Дарія, студентка 2 курсу, педагогічного факультету;
7)Шевчук Анна ,студентка 1 курсу, педагогічного факультету;
8)Каліжнюк Ольга, студентка 2 курсу, історико-соціологічного факультету;
9)Панчук Олеся, студентка 1 курсу, історико-соціологічного факультету;
10)Панчук Надія, студентка 3 курсу, художньо-педагогічного факультету.
Учасниці змагались у таких конкурсах: «Вечірній вихід», «Ретро вихід», «Купальники», «Танго-поєдинок». Фінальним дефіле став вихід дівчат у вечірніх сукнях.
Здібності конкурсанток оцінювало компетентне журі.
Упродовж всього вечора студентки демонстрували свою майстерність в дефіле та хореографічних постановках. Родзинкою заходу стали відео-представлення кожної учасниці.
Після підбиття підсумків члени журі оголосили результати боротьби. Отож,
ІІІ Віце Королева РДГУ 2019 - Шевчук Анна, студентка 1 курсу , педагогічного факультету;
ІІ Віце Королева РДГУ - Каліжнюк Ольга, студентка 2 курсу історико-соціологічного факультету;
І Віце Королева - Панчук Надія, студентка 3 курсу, художньо-педагогічного факультету;
А Королевою РДГУ стала - Косюк Катерина , студентка 5 курсу, художньо-педагогічного факультету.
Але не тільки переможниці мали честь одягнути корону. Також було багато додаткових номінацій, а саме:
«Королева фото», «Королева артистичність» - Косюк Катерина;
«Королева глядацьких симпатій», «Королева грація» - Панчук Надія;
«Королева посмішка» - Каліжнюк Ольга;
«Королева ніжність» - Шевчук Анна;
«Королева відео», «Королева багатогранність» - Бандар Яна;
«Королева елегантність» - Онищук Стефанія;
«Королева кмітливість», «Королева привабливість» - Ковалевич Аліна;
«Королева витонченість», «Леді ARTmodels» - Поліщук Олена;
«Королева дружба», «Королева вишуканість» - Заіка Дарія;
«Королева пристрасть» - Панчук Олеся.
Окрім вищезгаданих нагород, красуні отримали цінні призи, дипломи, корони, діадеми, портретні фото, подарункові сертифікати від спонсорів заходу та яскраві букети квітів.
Нехай краса і надалі рятує світ,а подібні конкурси дають можливість розвиватися всебічно й іншим учасницям в наступному році!