Ставицька Олена Григорівна - кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики, тренер освітніх тренінгів, арт-терапевт, фахівець з піскової терапії, керівник Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів, член Асоціації психології та психоаналітиків України, член РОПТ УСП.

Освіта: Переяслав-Хмельницький філіал КДПІ ім. О.М.Горького (філологічний, вчитель російської мови та літератури, 1991), Рівненський інститут «Університету «Україна» (соціально-психологічний, спеціаліст із психології, 2006).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидат психологічних наук: «Психологічні особливості використання невербальних засобів спілкування у діяльності вчителя».

Викладає навчальні дисципліни:

Загальна психологія