Левчук Ірина Богданівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи Рівненського державного гуманітарного університету. Дата народження: 18 травня 1979 р., м. Броди, Львівська область.

У 1994 році вступила до Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, навчання в якому завершила в 1998 р., отримавши диплом з відзнакою. У 2003 р. завершила навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та історії. 2006 – 2009 рр. – навчання в аспірантурі.

У 2011 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.053.01 у Рівненському державному гуманітарному університеті Ірина Богданівна захистила кандидатську дисертацію на тему «Просвітницько-громадська діяльність православних братств Волині (друга половина XIX – початок XX ст.)» (диплом кандидата наук №001053 зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки). У 2014 р. Левчук І. Б. присвоєно вчене звання доцента кафедри загальної і соціальної педагогіки та управління освітою.

З 2018 – по 2019 рр. здобула сертифікати на підтвердження володіння польською мовою (А1, А2, В1, В2). У 2018 – 2019 рр. брала участь у Міжнародному польсько-українському проєкті «Edukacja refleksyjna w szkole wyzszej» («Рефлексійна освіта у вищій школі»). У рамках реалізації проєкту пройшла стажування в Університеті Гуманістично-Природничому імені Яна Длугоша в Ченстухові (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstohowie) (Республіка Польща). У рамках співпраці відбувся обмін досвідом з представниками Товариства «Для родини» (Stowarzyszenia «Dla Rodziny» / Częstochowskie Centrum Wsparcia Rodziny), м. Ченстохов, Республіка Польща.

У 2021 р. завершила навчання в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м. Київ) для здобуття освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування (Публічне управління в соціальній сфері)» та отримала диплом з відзнакою з присвоєння кваліфікації «Менеджер (управитель) із соціальної та корпоративної відповідальності».

Левчук І. Б. викладає навчальні дисципліни: «Загальна педагогіка», «Педагогіка вищої школи», «Прикладні методики в роботі соціального працівника», «Соціальна діагностика», «Медійні практики в соціальній роботі».

Ірина Богданівна працює над дослідженням наукової проблематики:

- соціальні перспективи здійснення та розвитку благодійної діяльності, волонтерської роботи; актуальні методики практичної діяльності з клієнтами соціальної роботи;

- теорія і практика управління в соціальній сфері;

- сучасні тенденції розвитку науково-методичної, практичної роботи в новітній школі та в закладах вищої освіти.