19 травня 2023 року в межах заходів тижня науки у Рівненському державному гуманітарному університеті відбулася ХVІ Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених. Відкрив конференцію проректор з наукової роботи, професор Олександр Дейнега. Із вітальним словом виступив голова Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених, професор Роман Сачук.

У засіданні взяли участь бакалаври, магістри та аспіранти кафедр Рівненського державного гуманітарного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Житомирського агротехнічного фахового коледжу, Національного університету біоресурсів і природокористування України, які доповіли результати своїх наукових розвідок, виконаних упродовж  2022-2023 н.р. під керівництвом провідних науковців.

Тематика доповідей була доволі широкою: форми та методи національно-патріотичного виховання молодших школярів в умовах війни в Україні; емпіричне дослідження психологічних особливостей прояву ейджизму у студентської молоді; біоіндикаційна оцінка якості води озера Біле; організація віддалених робочих місць засобами  VDI; «Рідні хати» як складова культурно-освітнього простору Волинського воєводства; проблеми розвитку підприємництва в сучасних умовах України;  культурна спадщина: нові тенденції у збереженні тощо.

Велика подяка всім бакалаврам, магістрам, аспірантам – учасникам конференції, які доклали значних зусиль і обмінялися творчим доробком, новими ідеями, отримали цінний досвід особистого наукового пошуку.

«НАУКА, ОСВІТА, СУСПІЛЬСТВО ОЧИМА МОЛОДИХ»
(19 травня 2023 року)

ПРОГРАМА ХVI Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених