Камінська Ольга Володимирівна - доктор психологічних наук, професор, професор кафедри загальної психології та психодіагностики

Освіта:  Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету (психолог, викладач психології, 2002 р.)

Міжрегіональна Академія управління персоналом (магістр психології 2004 р.).

Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 053 Психологія (19.00.05 – соціальна психологія; психологія соціальної роботи) «Гендерні особливості формування самоставлення в юнацькому віці».

Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук зі спеціальності 053 Психологія (19.00.07 – педагогічна та вікова психологія) «Психологічні основи інтернет-залежності молоді».

Викладає навчальні дисципліни:

Загальна психологія