Адміністративно-господарська частина (АГЧ) є об’єднанням структурних підрозділів, відповідальних за господарське забезпечення навчального процесу, безперервну роботу інженерних систем та обладнання, побут та відпочинок студентів, співробітників університету.

Адміністративно-господарську частину очолює проректор з навчально-педагогічної, соціально-економічної, фінансової та господарської діяльності Гавриш Володимир Степанович, конт.тел. 63-39-33.

У своїй роботі адміністративно-господарська частина керується чинним законодавством України, статутом університету, наказами міністра освіти України, ректора вузу та затвердженими ректором планами робіт.

До складу адміністративно-господарської частини входять навчальні корпуси, гуртожитки.

• Навчальний корпус № 1 - вул.Степана Бандери, 12 конт.тел. 63-42-12
    Комендант – Марчук Галина Василівна
  • Навчальний корпус № 2 - вул.Пластова, 31  конт.тел. 63-33-90
    Комендант – Багрій Галина Станіславівна
  • Навчальний корпус № 3 - вул.Хвильового, 7 конт.тел.63-31-74
    Комендант – Конончук Галина Іванівна
  • Навчальний корпус № 4 - вул.Толстого, 3 конт.тел. 62-00-51
    Комендант – Черняк Валентина Михайлівна
  • Навчальний корпус № 5 - вул.Пластова, 31 конт.тел.63-30-50
    Комендант – Цема Зінаїда Віталіївна

До складу адміністративно-господарської частини входить також гараж.

У прямому підпорядкуванні проректора з АГЧ помічник проректора, директор студмістечка, інженер з охорони праці, коменданти навчальних корпусів, коменданти студентських гуртожитків, завгосп.

Адміністративно-господарська частина співпрацює з:

• Деканами;
  • Навчальними та науковими відділами з питань матеріально-технічного та господарського забезпечення навчального процесу і наукової роботи, залучення та заохочення студентів та співробітників до господарської роботи;
  • Бухгалтерією – з питань забезпечення матеріальних цінностей, оплати матеріалів та послуг;
  • Відділом кадрів – з питань підбору та розстановки кадрів у підрозділах АГЧ.

Співробітники адміністративно-господарської частини

1. Помічник проректора з НП СЕФ та ТД Мосієвич Олександр Степанович конт.тел. 63-38-72
  2. Головний інженер Пашкевич Микола Михайлович конт.тел. 63-39-33 каб. № 20
  3. Провідний інженер Занога Валентина Михайлівна конт.тел. 26-19-39 каб. № 27