Cметана Оксана Павлівна – (24.04.1969р.) м. Рівне. старший викладач кафедри естрадної музики. Лауреат Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Шоу – Західний регіон» - гурт «Вишнева гора» (І місце 2007р.); Дипломант фестивалю «Бескиди» - гурт «Вишнева гора» (І місце 2007р.); Лауреат Міжнародного конкурсу «Рівненські дзвіночки» з молодіжним хором «AMICUS» (м.Краснистав, Польща) – 2008р

Київська державна консерваторія ім. П.І.Чайковського, клас  диригування – професора, Заслуженного діяча мистецтв, хормейстра оперного театру – Шилової  І.В.; клас вокалу – професор  Матеюк С.М., кваліфікація: диригент хору, викладач хорових (вокальних) дисциплін. Магістратура: Рівненський державний гуманітарний університет, спеціальність «Музична педагогіка та виховання»  - кваліфікація, викладач музичних дисциплін у ВНЗ.

У 1993 р. творчий проект з диригентом Геннадієм Рождєствєнськім (А.Дворжак «Тe deum»); 1994 – 1995 рр. творчий проект з Інститутом вокалу (м. Санкт – Гален, Швейцарія); 2008 р. майстер – класи вокалу (м. Люблін, м. Краснистав, Польща); 2009 р. майстер – класи естрадного вокалу (м. Молодечно, м. Мінськ, Білорусія).