Голова ГО – Сітовська Софія

студентка факультету української філології , групи У-42


Заступник голови з фінансово-юридичних питань – Давидюк Вікторія

студентка художньо-педагогічного факультету , групи БХ-32


Заступник голови з внутрішньої роботи  – Полюхович Ольга

студентка історико-соціологічного факультету,групи ІЮ-41


Заступник голови з комунікаційних питань – Дроздюк Василь

студент історико-соціологічного факультету, групи ІЮ-41

Заступник голови з громадської роботи – Невірковець Анастасія
студентка факультету математики та інформатики , групи МЕІ-21

Заступник голови. Голова оргкомітету – Терещук Анастасія
студентка психолого-природничого факультету , групи  П-44


Референт – Чумиріна Соня

студентка історико-соціологічного факультету , групи С- 21


Голова культурно-масового комітету – Малько Олександра

студентка історико-соціологічного факультету , групи ПЛ-21


Голова інформаційного комітету – Батьковець Яна

студентка психолого-природничого факультету ,групи Г-41


Голова комітету розвитку студентського самоврядування – Залужний Максим

студент історико-соціологічного факультету, групи  ІА-31


Голова комітету з питань молоді та соціального захисту студентства – Головата Христина

студентка історико-соціологічного факультету , групи ІЮ-31

Голова благодійного факультету – Наталя Бондарчук
студентка факультету математики та інформатики , групи МІФ-31


Голова комітету спортивного виховання – Волошин Владислав

студент педагогічного факультету,групи Ф-11


Голова СВК – Новорок Кирил

студент психолого-природничого факультету, групи Е-41

Голова КРК – Ткачук Станіслав
студент історико-соціологічного факультету, групи ІЮ-51


Радник з інформаційних питань – Повстенко Яна

студентка історико соціологічного факультету,групи ІЮ-31

Радник з Патріотичного виховання – Швед Денис
студент історико- соціологічного факультету ІЮ-41

Радник з культурно-масової роботи – Аліна Бернацька
стулентка факультету української філології,групи У-42

Радник з технічного забезпечення – Самоліч Олег
студент психолого-природничого факультету, групи Е-51

Back to top