«Науково-дослідницька діяльність студентів:

цій  темі 8 квітня 2024 року

наукова бібліотека РДГУ

присвятила бібліопрактикум

для студентів 4-го курсу педагогічного  факультету.

Увазі присутніх завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Ковальчук  Лариса Василівна представила огляд видань на допомогу науково-дослідницькій діяльності студентів. Ознайомила з навчально-методичними посібниками, науковими та науково-допоміжними виданнями, створеними науковою бібліотекою університету.

В рамках заходу особлива увага була приділена вебсайту наукової бібліотеки, її  бібліографічним, реферативним, повнотекстовим базам, іншим електронним джерелам, спрямованим на допомогу освітньому і науково-дослідницькому процесам. Окрема увага  була приділена темі пошуку інформації у відкритих ресурсах, зокрема, Інституційному репозитарії Рівненського державного гуманітарного університету, інформаційний контент якого особливого значення набув в умовах дистанційної та змішаної форм навчання.

Слухачі мали можливість ознайомитися з експозицією виставки навчальних, наукових, періодичних видань з питань організації науково-дослідницької  діяльності студентів.