Шановні педагоги, раді презентувати вам безкоштовний дистанційний курс із підвищення кваліфікації «Фінансова грамотність для освітян» від Національного банку України.

Курс із підвищення кваліфікації «Фінансова грамотність для освітян» створений, щоб допомогти педагогам:

• сформувати професійні та предметні компетентності за напрямом "Фінансова грамотність";
  • підготуватися до впровадження предмету “Підприємництво та фінансова грамотність” у 8 та 9 класах.
  • підвищити власний рівень фінансової грамотності.

Курс складається з 5 модулів та 23 відеолекцій. Теми відеолекцій є базовими у сфері управління особистими фінансами. Середня тривалість однієї  відеолекції – 1 година. Курс створено із залученням провідних експертів фінансового ринку України.

Програма курсу розміщена на сайті Центру фінансових знань «ТАЛАН» за посиланням https://talan.bank.gov.ua/zahody#pidvyshchennia-kvalifikatsii.

Чого навчаться педагоги на цьому онлайн-курсі?

• Краще розуміти роботу фінансової системи України.
  • Інтегрувати ключову компетентність "Підприємливість і фінансова грамотність" у різні галузі освіти.
  • Познайомляться з модельною навчальною програмою "Підприємництво та фінансова грамотність. 8-9 класи" для закладів загальної середньої освіти (авт. Беспалко І. В., Войтицька Л. В., Тригуб О. В., Ролік В. А.).
  • Отримають знання та навички у сфері управління особистими фінансами.

Кому курс буде особливо корисним?

• Вихователям дошкільних навчальних закладів освіти.
  • Вчителям загальноосвітніх навчальних закладів освіти.
  • Викладачам професійно-технічних закладів освіти.
  • Викладачам закладів фахової передвищої освіти.
  • Викладачам закладів вищої освіти.
  • Тренерам з фінансової грамотності.

Чи зможу я отримати сертифікат про завершення цього курсу?

Так! Після завершення курсу та успішного складання фінального тестування передбачено отримання сертифікату на 30 годин або 1 кредит ЄТКС.

Як пройти навчання?

Зареєструватись і пройти навчання можна за посиланням  на освітній платформі Prometheus:

Чи відрізняється цей курс від Школи фінансової грамотності «ТАЛАН» для педагогів?

Так, цей дистанційний курс створений на базі матеріалів Школи фінансової грамотності «Талан» і має оновлений та розширений зміст з урахуванням нової модельної навчальної програми "Підприємництво та фінансова грамотність. 8-9 класи" для закладів загальної середньої освіти, яку підготували фахівці Національного банку України.

Навчання повністю автоматизоване. Курс та фінальне тестування доступні для проходження у будь-який зручний час.

Курс створено за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).

Поширюємо фінансову культуру разом!

Команда Центру фінансових знань «Талан»