Відділ охорони праці, техніки безпеки та охорони здоров'я є одним з основних структурних підрозділів університету, створений в 2020 році. У відділі працює 5 спеціалістів: начальник відділу, провідний інженер з охорони праці, інженер з охорони праці, інженер з пожежної безпеки та фельдшер здоров пункту.

Всі спеціалісти пройшли навчання та перевірку знань згідно вимог чинного законодавства. Працівники відділу виконують вимоги правових актів з охорони праці. В даний час розробляють алгоритми дій працівників, здобувачів освіти при виявленні захворювання на COVID-19, ведуть роз'яснювальну роботу, проводяться перевірки по дотриманню всіх вимог та використання індивідуальних засобів захисту. Відділ співпрацює зі всіма структурними підрозділами університету.

>>>>>>> ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА <<<<<<<

Адреса: м. Рівне, вул. С.Бандери, 12, 3 поверх каб. 37

Тел. (0362) 63-45-64

Діяльність

• висвітлення подій та заходів, що відбуваються в університеті на сайті і в соціальних мережах із фото звітами;
  • встановлення контактів з громадськістю на всіх рівнях;
  • збір та систематизація матеріалів міських, регіональних, всеукраїнських ЗМІ про діяльність університету;
  • здійснює підготовку висновків і пропозицій, спрямованих на забезпечення більш ефективної інформаційної діяльності Університету;
  • надання організаційної та методичної допомоги начальникам структурних підрозділів з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю;
  • провідним психологом відділу здійснюється надання психологічної допомоги і підтримки в складних життєвих ситуаціях студентам та працівникам університету;
  • здійснення підготовки та розповсюдження офіційних заяв, коментарів, довідкових, інформаційних, аналітичних, рекламних матеріалів щодо діяльності університету;

Склад відділу

Ім'я, Прізвище

Посада

Микола Пікула

Начальник відділу

Владислав Сєвєров

Провідний психолог

Денис Разумник

Провідний інженер

Положення про тендерний комітет

Інформація про державні закупівлі

Тендерний комітет  Рівненського державного гуманітарного університету створено для організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Метою створення комітету є організація та проведення процедур закупівель на засадах колегіальності та неупередженості. У своїй діяльності тендерний комітет керується Положенням про тендерний комітет, затвердженого наказом ректора Рівненського державного гуманітарного університету від 23.08.2016 р. №138-01-01, Законом «Про публічні закупівлі».

Склад тендерного комітету:

Голова тендерного комітету: ректор  проф. Постоловський Р.М.

Секретар тендерного комітету: інженер І категорії  Фесюк Л.Л.

Члени тендерного комітету:

Павелків Р.В. – перший проректор, професор, заступник голови тендерного комітету

Гавриш В.С. –  проректор з НП,СЕ,Ф та ГД

Андрощук М.С. – головний бухгалтер