Рівненський державний гуманітарний університет відповідно до ч. 7 ст. 73 Закону України «Про вищу освіту» яка встановлює, що вищий навчальний заклад має право змінювати плату за навчання у порядку, передбаченому договором, не частіше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік та на виконання наказу по РДГУ від 16.01.2018 року № 05-01-01 «Про індексацію оплати за навчання» взявши за основу офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік, що становить за 2017 рік – 13,7 % повідомляє про необхідність укладення додаткових угод до Договору про надання освітніх послуг.

Для укладення додаткової угоди студентам платної форми навчання необхідно з’явитися до юридичного відділу РДГУ (вул. С.Бандери, 12, к. 36) маючи при собі основний договір та паспорт.

Індексація вартості навчання за 2017/2018 навчальний рік проведена на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік, тобто в межах офіційно визначеного рівня інфляції Державною службою статистики України за 2017 рік, який становить 13.7%.

Детальний розрахунок зміни розміру плати за навчання міститься в додатку № 1 до наказу № 05-01-01 від 16.01.2018 року.

З повагою,
адміністрація Рівненського державного