18 квітня на філологічному факультеті у форматі онлайн-конференції пройшов День відкритих дверей для вступників до магістратури.

Зі вступним словом перед присутніми виступила декан факультету професор Г. І. Ніколайчук. Галина Іванівна запросила студентів випускних курсів бакалаврату продовжити навчання в магістратурі факультету.

Про особливості та календарний план вступної кампанії 2024 року повідомила заступник відповідального секретаря приймальної комісії РДГУ О. В. Слобода. Ольга Василівна також дала вичерпні відповіді на питання здобувачів.

Далі гаранти освітньо-професійних програм зі спеціальностей 014 "Середня освіта" й 035 "Філологія" схарактеризували кожну програму та зосередилися на перспективах професійної реалізації випускників магістратури.

Здобувачам освітнього ступеня бакалавра також рекомендували регулярно відстежувати інформаційні матеріали про вступ-2024 на сайті РДГУ.