7 березня 2024 р. Наукова бібліотека РДГУ взяла участь у вебінарі "ПЕРЕВАГИ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СТРАТЕГІЙ. ІНКЛЮЗІЯ” в рамках Тижня відкритої освіти «Відкриті знання в університетах України: відкриті ресурси».

Організаторами вебінару виступили Український державний університет науки і технологій та Секція університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації.

Головними темами для обговорення були:

• розуміння важливості та масштабів інклюзії в українській спільноті вищої освіти в період російсько-української війни в контексті інформаційної підтримки;
  • практики створення відкритих підручників та відкритих навчальних посібників в University of Southern Queensland (Australia).