За запрошенням психолого-природничого факультету студентів університету відвідав в. о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян. Віктор Володимирович та керівниця громадської приймальні “Рівне Разом” Іванна Одейчук у напівформальній формі поспілкувалися з молоддю, відповівши на запитання, що цікавили студентів. Основна тема дискусії – молодь і війна, роль молоді в післявоєнній відбудові країни. Дякуємо гостям за візит та спілкування. Увага та підтримка з боку міської влади неабияк мотивує студентів та заставляє повірити у свої сили!
![](/images/news/2023/11/vo_ppf_01.jpeg)
![](/images/news/2023/11/vo_ppf_02.jpeg)
![](/images/news/2023/11/vo_ppf_03.jpeg)
![](/images/news/2023/11/vo_ppf_04.jpeg)