Наша колега доцент Візітів Ю.М. та студентка четвертого курсу спеціальності «Історія та археологія», голова студентського наукового товариства «Родовід» Корольова Аліна стали переможцями конкурсного відбору та учасницями воркшопу, який проходив у вересні в Лейпцізі та Берліні, Німеччина. Захід було організовано в  рамках програми DAAD «Діалог Схід-Захід» за темою: «Місця пам’яті та конкуруючі культури пам’яті. Історико-політичні конфлікти в Німеччині, Польщі, Україні та Молдові». Протягом тижня учасниці спілкувалися з експертами, брали участь у дискусіях, захищали власні наукові проекти, відвідували музеї та тематичні екскурсії тощо. У результаті було отримано неоціненний теоретичний та практичний досвід у царині популяризації культури пам’яті в Європі. Учасниці були нагороджені сертифікатами міжнародного воркшопу.

Поза рамками проекту, паралельно Візітів Ю.М. та Корольова А. вели візуальну фіксацію матеріалів та збирали, використовуючи методи усної історії, інформацію про реакцію звичайних громадян Німеччини, освітніх, музейних установ, органів влади на вторгнення РФ в Україну. Окремі фотоматеріали підтримки України наводяться у добірці.