Студактив факультету історії, політології та міжнародних відносин РДГУ разом з деканом Валерієм Шеретюком і заступником декана з виховної роботи Тетяною Карпухіною, за підтримки ректора проф. Руслана Постоловського 14 вересня завітали у гості до діток в КЗ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. За зібрані студентами та викладачами факультету кошти було придбано три планшети, які було подаровано дітям для забезпечення навчання в онлайн режимі.

На завершення зустрічі вихованці закладу, яким ми опікуємся не перший рік, отримали солодкі подарунки, мильні бульбашки та маленькі іграшки-сувеніри, які зробила власноруч наша активістка. Дякуємо нашим спонсорам за  фінансову підтримку, а діткам за активність!   Хочеться відзначити подякою працівників закладу за відкритість до співпраці та теплу зустріч. Разом із дітьми ми чудово і весело провели час. Ми вирішили, що наступного разу ми знову завітаємо у гості до дітей з культурною програмою і подарунками. А директору закладу  Сергію Якобчуку, який як доброволець захищає нашу землю від окупантів, побажати перемоги та як найшвидшого повернення до своїх обов`язків в дитячому будинку.