З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України, 11 вересня професорсько-викладацьким складом кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ було проведено спортивно-оздоровчий онлайн-захід, до якого долучилися викладачі та студенти спеціальностей “014 Середня освіта (фізична культура)” та “017 Фізична культура і спорт”.

Захід розпочався з привітального слова завідувача кафедрою ТПФКіС РДГУ – проф. Кіндрата В.К., після чого, під безпосереднім керівництвом старшого викладача вищезазначеної кафедри – Панчук І.В. було проведено комплекс загально-розвиваючих вправ, а основною частиною програми став оздоровчий 10-ти хвилинний біг, який проходив під керівництвом доц.. Кашуби А.А.

Сподіваємось, що заходи такого формату стануть регулярними та до них долучатимуться щоразу більше учасників!