18 листопада 2021 року кафедрою івент-індустрій, культурології та музеєзнавства  було проведено пленарне засідання XVII Міжнародної науково-практичної конференцій «Стратегія розвитку світової і української культури: сучасні акценти та перспективи»» в он-лайн режимі, у якому зареєструвалося майже 50 осіб, зокрема й представники зарубіжної наукової спільноти. Виступили з доповідями доктори наук, професори Дейнега О.В. (вітальне слово, РДГУ), Карась Г.В. (ДВНЗ «ПНУ ім. В.Стефаника»), Личковах В.А. (НАКККіМ), Пелех Ю.В. (РДГУ), Петрова І.В. (КНУКіМ), Скорик А.Я. (НМАУ ім. П.Чайковського), Чікарькова М.Ю. (ЧНУ ім. Ю.Федьковича), Т.Іванніков (НМАУ ім. П.Чайковського), представники ЗВО України Ю.М.Нікольченко (Маріупольський ДУ), О.С.Плитус (Надвірнянська філія КНТУУ ім. І.Сікорського), С.Харьков (заступник Гендиректора Національного зоопарку, Київ), керівники структур облдержадміністрації Ліпський В.В., Хомяк С.Б.,  а також аспіранти та докторанти К.Бакальчук, І.Свирид та ін., зокрема й представники Китаю. На пленарному засіданні були також присутні д-р культурології, професор, декан факультету культурології та медіа комунікацій ХДАК О.Кравченко, група представників із ВНУ ім. Лесі Українки. Конференцію підготували і провели завідувач кафедри, професор Виткалов В.Г. та доктор культурології, професор Виткалов С.В. Напередодні підготовки заходу організовано Круглий стіл співорганізаторів-учасників, на якому обговорено актуальні питання функціонування освітнього простору, в якому взяли участь здобувачі ОПП кафедри.

Конференція приурочена 50-річчю від дня заснування кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства художньо-педагогічного факультету.