20 вересня 2021 року о 14. 00

в рамках циклу «Наукові комунікації»

науковою бібліотекою РДГУ

була проведена презентація

Повного академічного зібрання

творів Лесі Українки у 14 томах.

У заході взяли участь студенти та викладачі філологічного факультету та Інституту мистецтв РДГУ.

Ведуча заходу - Семенюк Галина Потапівна, заступник директора наукової бібліотеки РДГУ.

Дуже цікавими були виступи викладачів кафедри української літератури РДГУ:

Тхорук Раїси Леонтіївни, кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри української літератури РДГУ.

Захарчук Ірини Василівни, докторки філологічних наук, професорки кафедри української літератури РДГУ.

Романишиної Наталії Василівни, кандидатки філологічних наук, докторки педагогічних наук, доцентки, професорки, завідувачки кафедри української літератури РДГУ.

Бестюк Ірини Анатоліївникандидатки  філологічних наук, доцентки кафедри української літератури РДГУ.

Студенти та викладачі, присутні на заході, із задоволенням прослухали фольклорні музичні твори, записані Лесею Українкою.

У виконанні  Цапун Раїси Володимирівнидоцентки кафедри музичного фольклору Інституту мистецтв РДГУ  та студентів   Інституту мистецтв РДГУ Плисюк Іванни, Мазур Мар’яни, Пантєлєєвої Анни, Кущак Тетяни, Кушковської Дарини прозвучали народні пісні «Ой ніхто ж там не бував», «Ой хто в тому лісі, стукає, гукає» та ін.

До уваги учасників презентації була представлена виставка літератури «Леся Українка: сила таланту і велич духу».