25 років наша держава живе за власною Конституцією. Ми будуємо нову, незалежну країну, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон визнає людину найвищою соціальною цінністю і гарантує естетичний та духовний розвиток кожного громадянина.

Заступниками деканів з виховної роботи та завідувачами кафедр спільно із викладачами кафедр факультету історії, політології та міжнародних відносин проведено семінари, круглі столи, лекції присвячені 25-й річниці Конституції України.

Науковою бібліотекою університету організовано книжково-ілюстративні виставки літератури:

• «Конституція України – основи розвитку законодавства держави»;
  • «Стабільність Конституції – стабільність держави»;
  • «Акти за Основним Законом України»
  • «Конституція України – закон для всіх і кожного»

Згідно затвердженого обласного плану заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці Конституції України від 05 травня 2021 р. № 336 за дорученням обласної адміністрації проведено святковий концерт та протокольну частину заходу колективом Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету в обласному академічному музично-драматичному театрі міста Рівного.

До слова благословення запрошені:

Секретар Рівненської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Митрофорний протоієрей Сергій Лучанін.

Вікарій Рівненської єпархії Української Православної Церкви Єпископ Дубенський Пимен.

Керівник Релігійної Організації «Рівненське обласне об’єднання Церков Євангельських Християн-Баптистів» Андрій Даниїлович Корнійчук.

Декан Рівненського деканату Луцької дієцезії Римсько-католицької церкви отець Прелат Владислав Чайка.

Обласний пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня Валерій Іванович Левицький.

Урочиста промова голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля

Урочиста промова голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука

Урочиста промова Рівненського міського голови Олександра Третяка

Духовий оркестр кафедри духових та ударних інструментів Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету. Художній керівник та диригент Олександр Сіончук

Павло Мрижук на слова Вадима Крищенка «Я України син». Виконує Олексій Задирака

Лауреат міжнародного конкурсу український народний оркестр під керівництвом Олега Трофимчука. Олег Журавчак «Коломийка», соліст Андрій Турчин

«Журавлина доля». Виконує лауреат всеукраїнського та міжнародного конкурсу Анастасія Міщанчук

Лауреат всеукраїнського конкурсу інструментальний ансамбль «Медіатор», художній керівник – заслужений працівник культури України Микола Корейчук. «Ностальгія»

Музика Миколи Корейчука «Українська ніч», соліст Павло Мищук

«Молитва за Україну». Виконує вокальний дует у складі Софії Крет та Олександра Павлюка

Володимир Зубицький «За нашим стодолом», Олександр Хромушин «Фантазія на теми українських народних пісень», виконує лауреат міжнародного конкурсу, дівочий хор «Світанок», керівник Лілія Сверлюк, концертмейстер Ірина Кудасова

Йоган Штраус «Казки віденського лісу» виконує ансамбль бального танцю «Флеш» кафедра хореографії РДГУ. Керівник Заслужений діяч мистецтв України Роман Гриценюк

Дмитро Акімов «Клятва Україні». Виконує Володимир Полторацький

Джузепе Верді «Застольна» із опери «Травіата». Виконує Народна артистка України Наталія-Марія Фарина та Володимир Полторацький

На сцені володар гран-прі та лауреат міжнародного конкурсу молодіжний хоровий колектив «Перевесло». Керівник Заслужений працівник культури України Леонід Сітовський. Керівник оркестру Дмитро Мазур. Концентмейстери Анжела Мазур та Ігор Григорчук. Хорова композиція «Україно, тьохни солов’їно!». Солісти Світлана Ліховенко та Павло Рибак

«Гопак!», виконує ансамбль народного танцю «Візерунки» кафедри хореографії, керівник Володимир Гордєєв

Ведучі:

Ірина Андрощук

Іванна Сакалош

Євгеній Макаров

Режисер та автор сценарію – народний артист України Святослав Мельничук

Фотозйомка – член спілки журналістів України Рівненського обласного відділення, професор кафедри культурології та музеєзнавства Рівненського державного гуманітарного університету Виткалов Сергій Володимирович.