1.06.2020 року на платформі ZOOM кафедра стилістики та культури української мови (координатор – в. о. доц. Н. В. Мушировська) провела щорічну презентацію альманаху творів молодих літераторів «Первоцвіт-2020» (випуск 9). Учасників зустрічі привітали Голова Рівненської організації національної спілки письменників України Ірина Баковецька, керівник Молодіжної літературної платформи Рівненської організації Національної спілки письменників України Тетяна Сладковська та письменниця, філологиня, перекладачка, організаторка численних літературно-мистецьких заходів, нарад молодих літераторів у багатьох регіонах України, член журі та організаторка літературних премій і конкурсів для молодих авторів Леся Мудрак. Під час онлайн-зустрічі за дружньої підтримки її учасників та гостей свої поетичні твори мали змогу представити молоді автори видання «Первоцвіт-2020»  - студенти різних факультетів РДГУ Роман Нагорний, Віта Бохонко, Катерина Попова, Валерія Парфенюк, Світлана Притула та випускники Тетяна Глінчук, Ксенія Пилипович, Віталій Миронюк, Олег Яриніч, Катерина Діжурко, Олександра Яковлева, учасниця літстудії «Поетарх» ПДМ Юлія Крам. Географічно учасники знаходилися в різних областях України та навіть за її межами. Щиро дякуємо всім учасникам, бажаємо творчого натхнення та сподіваємося на нові зустрічі!