17 червня 2019р. студентка ІІ курсу факультету української філології, Біла Мар'яна, успішно завершила безкоштовне навчання за грантовим проектом "Erasmus+"  у Жешувському університеті (м. Жешув, Республіка Польща). Упродовж семестру у закордонному ЗВО студентка вивчала дисципліни, обрані перед початком академічної мобільності, та вже отримала сертифікат "Erasmus+".

Щиро вітаємо студентку із завершенням навчання та дякуємо зарубіжним партнерам за надійне співробітництво!

Набір студентів за усіма спеціальностями для участі у міжнародному грантовому проекті "Erasmus+" 2019-2010н.р. вже відкрито! Запрошуємо студентів до плідної співпраці!

Для реєстрації звертайтесь до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ (вул. Степана Бандери, 12, каб. 38, тел. +38068 959 88 76, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).