Івашкевич Едуард Зенонович – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри загальної психології та психодіагностики, академік відділення психології та соціології Національної Академії наук вищої освіти України.

Освіта: Рівненський державний педагогічний інститут, (філологічний факультет, російська мова та література, практична психологія, вчитель російської мови  і літератури, практичний психолог у закладах середньої освіти, 1996 р.)

Викладає навчальні дисципліни:

Психологія

Загальна психологія

Загальна психологія, психологія спорту та здорового способу життя

Історія психології

Екологічна психологія