Кваснецька Наталія Володимирівна має вищу освіту. З 1996 по 1999 роки працювала вчителем іноземної мови (англійської) школи № 2 м. Рівного. З 2000 року працює викладачем кафедри методики викладання іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету (Україна). Захистила дисертаційну роботу з теми «Формування англомовної лексичної компетентності майбутніх учителів засобами автентичних поетичних текстів” зі спеціальності: 13.00.02- теорія та  методика навчання (германські мови). Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах 3-4 рівнів акредитації – 17 років. Займається проблемою пошуку  шляхів, способів та творчих підходів  у методиці  викладання іноземних мов і культур. Проводить  дослідження лінгвістичних особливостей англійських автентичних текстів, як засобу розвитку комунікативної компетенції у навчанні  іноземних  мов і культур у вищих та середніх навчальних закладах. Розроблено і видано друком ряд навчально-методичних посібників на основі дібраного автентичного матеріалу. Впроваджує у професійну підготовку студентів вищих навчальних закладів власні методичні розробки, що базуються на реальних автентичних матеріалах та  створюють умови для полікультурного та білінгвального розвитку суб’єктів навчання. Спрямовані на їх підготовку до виконання ролі культурного посередника в ситуаціях міжкультурного спілкування, для розвитку таких якостей, як готовність до спілкування в іншому культурному середовищі, формування мовного та міжкультурного такту. Займається реалізацією такої підготовки спеціалістів та майбутніх фахівців, яка базується на міжкультурному компоненті  іноземної мови, що  сприяє формуванню у студентів іншомовної міжкультурної комунікативної компетентності. Оскільки, здатність до здійснення якісної міжкультурної комунікації є однією з якостей висококваліфікованих спеціалістів.