Друк

У гуртожитку діє пропускна система, цілодобово працює черговий, що запобігає проникненню сторонніх осіб до гуртожитку.

На початку навчального року в усіх гуртожитках проходять зустрічі студентів із заступниками деканів факультетів по виховній роботі,  завідувачами, головами студентських рад  з метою ознайомлення студентів з їхніми правами та обов’язками, з інструкціями по  техніці безпеки, правилами поведінки в гуртожитку та організації змістовного дозвілля студентів у поза навчальний час.

У вересні проходять вибори студентських рад факультетів та гуртожитків, які щотижня проводять засідання, де розглядаються питання побуту, дозвілля студентів тощо. Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць загального користування. Щорічно проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку і кращий гуртожиток.

До кожної кімнати в студмістечку підключено Інтернет-мережу, що дозволяє студентам використовувати для навчання нові сучасні технології. На території студентського містечка функціонує  спортивний майданчик, бібліотека, створені умови для обслуговування студентів (студентський магазин, перукарня, їдальня, студентський профком, медичний пункт).