Надрукувати

02 лютого 2026 року відбулася координаційна нарада членів команди партнерів з реалізації міжнародного проєкту «AMUSE» у межах Програми ЄС Erasmus+ KA2 CBHE
«Комплексне впровадження розширеної та альтернативної комунікаційної методології в українській системі освіти».

У ході зустрічі учасники ознайомилися з особливостями реалізації проєкту відповідно до вимог Програми Erasmus+ та обговорили поточні результати і подальші кроки співпраці. Зокрема, було здійснено:

За результатами наради було підбито підсумки спільної роботи та узгоджено подальші кроки з реалізації проєкту.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам за активну участь, професійний діалог та вагомий внесок у реалізацію проєкту AMUSE, спрямованого на розвиток інклюзивної та доступної освіти в Україні.