Садовець О.Ф. – начальник відділу

Матвійчук Н.М. - інженер налагоджувач І категорії

м. Рівне, вул. Толстого, 3, корп.№4

тел.(0362)63-45-05

Відділ інформаційного та мережевого забезпечення підпорядковується ректору університету.

Діяльність:

• Здійснення єдиної політики університету в галузі програмного і технічного забезпечення автоматизації навчального та адміністративного процесу.
  • Організація програмно-технічних засобів університету.
  • Упровадження проектів програмного і технічного забезпечення автоматизації навчального та адміністративного процесу.
  • Захист інформації та інформаційних ресурсів від несанкціонованого доступу.
  • Створення, розвиток та забезпечення функціонування корпоративної комп’ютерної мережі РДГУ.
  • Визначення разом з навчальним та науковим підрозділами перспективних програмних засобів навчального призначення та методів використання комп’ютерної техніки.
  • Організація впровадження та використання нових програмних та технічних засобів інформаційних технологій в РДГУ.
  • Організація обліку комп’ютерної техніки і комп’ютерних програм, що використовуються в університеті.
  • Контроль за використанням комп’ютерних програм.
  • Інформаційний супровід сайту РДГУ.
  • Забезпечення внутрішніх потреб університету необхідною друкарською продукцією (бланками звітності, журналами, навчальними планами, посвідченнями, рекламними проспектами тощо).
  • Популяризація навчального закладу у власних виданнях, робота над фірмовим стилем РДГУ.