Надрукувати

У Києві з 1 по 4 грудня проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих, юніорів та юнаків у якому взяло участь понад 540 учасників з різних регіонів країни, які змагалися у різних вагових категоріях. Успішно на даних змаганнях виступив студент групи Ф-31 спеціальності 014 "Середня освіта (фізична культура)" - Пашков Михайло, який виборов дві золоті нагороди серед дорослих у ваговій категорії до 63 кг у розділі "Кік-лайт" та "Лайт-контакт".

Варто зазначити те, що Михайло є членом збірної команди України і на останньому чемпіонаті Європи, який відбувся у листопаді місяці поточного року у м. Стамбул (Туреччнина) він залишився за крок від п'єдесталу де посів 5 місце.

Окрім цього, тренером Михайла є його рідний брат Олексій, який також здобуває вищу освіту у нашому ЗВО за спеціальністю 017 "Фізична культура і спорт".