ВІЗИТ НАУКОВЦІВ АКАДЕМІЇ ІМЕНІ ЯНА ДЛУГОША У ЧЕНСТОХОВІ
ДО РІВНЕНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
5 травня 2017 р. відбувся візит науковців Академії імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Республіка Польща) до Рівненського державного гуманітарного університету.

Делегацію склали викладачі Інституту історії АЯД (пан Ян Качмажик, пан Матеуш Павлак та пані Ела Елізонда Гак), які є кураторами групи істориків РДГУ, що проходять трьохмісячне стажування в Польщі в рамках раніше підписаної ректорами вищих шкіл угоди між Академією імені Яна Длугоша в м. Ченстохова (Республіка Польща) та Рівненським державним гуманітарним університетом про академічну мобільність, а також узгоджених пунктів співпраці деканом Історико-соціологічного факультету РДГУ  к.і.н., доц. Валерієм Шеретюком та директором Інституту історії АЯД проф. Робертом Майзнером.
   Відбулася офіційна зустріч колег із Польщі з проректором з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи РДГУ проф. Пелехом Ю.В. за участю заступника декана Історико-соціологічного факультету з наукової роботи та міжнародних відносин доц. Галухи Л.Ю. та завідуючого відділу міжнародних відносин РДГУ Антонюка-Кисіля П.В.
  На зустрічі йшлося про стан роботи партнерських відносин та вироблення подальших шляхів реалізації попередніх домовленостей.

Гості дали інтерв’ю журналісту обласного державного радіо Анатолію Гуменюку з питань бачення подальшого розвитку партнерських відносин наших вищих навчальних закладів та на підтримку добросусідства і європейського вектору розвитку України.

Візит містив також історико-культурну програму. Колеги із Польщі були ознайомлені доц. Галухою Л.Ю. із містом Рівне,
а також у її супроводі відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей та Дубенський замок.
   Проведена робота у рамках візиту науковців із АЯД до РДГУ окреслила подальші кроки міжнародних міжуніверситетських відносин, які набули сьогодні нового розвитку, завдяки цілеспрямованому скеруванню проректора з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи проф. Пелеха Ю.В., а також за активної підтримки з боку ректора РДГУ проф. Постоловського Р.М.

Декан ІСФ к.і.н., доц. Шеретюк В.М.; к.і.н., доц. Галуха Л.Ю.